DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

ZEZ - mała, a cieszy

ZEZ - mała, a cieszy
W App Store pojawiła się nowa, darmowa gra na iOS. Przypomina proste, casualowe gry typu puzzle i match-three, gdzie układa się elementy i zbiera punkty. Nie jest to jednak kolejny Candy Crush czy Diamond Dash - i dlatego też warto na nią spojrzeć.

ZEZ to mała gra zręcznościowa. Zaczyna się spotkaniem na ringu: buntowniczy kot z rękawicą bokserską (tytułowy Zez) vs. Cyklop. Wybijając się w powietrze Zez natrafia na rzędy robotów, które przez kliknięcie musimy ustawić w odpowiednich kombinacjach kolorów. Cała zabawa polega na szybkich i zdecydowanych ruchach. Każde znalezienie linii 3 lub 4 elementów sprawia, że Zez wznosi się jeszcze wyżej, a my zbieramy dodatkowe punkty, poprawiamy wynik i przechodzimy na kolejny level. Po 60 sekundach Zez wraca na ring, gdzie rozprawia się z Cyklopem i czeka na twoją kolejną próbę. Super niespodzianką jest tryb frenzy, nagradzający za dobra grę. Producent przygotował też coś tylko dla wytrwałych: animowany komiks o historii Zeza, który odblokowuje się sukcesywnie w trakcie gry.

Artbit Studios to niezależny deweloper, który wypuścił już m.in Shadow Cave i Shane Reaction na Androida. ZEZ póki co dostępny jest na iOS, ale w planach są kolejne wersje. Czego na pewno nie można odmówić tej aplikacji to świeży pomysł, ładna grafika i świetne animacje. Można pobrać ją tutaj za darmo. Mała, a cieszy. I mocno uzależnia.

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!