Komputery poleasingowe Dell - popularne produkty

Kupowanie urządzeń poleasingowych stało się coraz popularniejsze. Głównie dlatego, że za mniejsze pieniądze można kupić sprzęt, który wciąż doskonale działa i spełnia wszystkie podstawowe funkcje.
Komputery poleasingowe Dell to z reguły sprzęt, który wcześniej wykorzystywany był przez największe firmy oraz banki. Właśnie ze względu na to, musiały to być modele niezawodne i wysokiej jakości. Używane urządzenia tego producenta, są wręcz rozchwytywane, ponieważ za przystępną ceną stoi doskonała wytrzymałość. To właśnie w związku z tym warto przyjrzeć się kilku świetnym modelom, które na pewno sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających osób!

Jakie używane komputery marki DELL warto wziąć pod uwagę?

Dell 7010 | i5-3570 | SSD

Jednym z najbardziej polecanych modeli jest Dell 7010 z procesorem i5-3570. Aby się w tym upewnić, z całą pewnością warto przejrzeć jego specyfikację. Od komputera stacjonarnego z reguły wymaga się przede wszystkim sporej mocy oraz wytrzymałości. Taka jest właśnie prezentowana tutaj jednostka. Przeznaczona jest ona, zarówno do pracy biurowej, jak i do codziennego użytku w domu. Doskonale radzi sobie z obsługiwaniem różnego rodzaju gier, nawet tych bardziej wymagających graficznie, stron internetowych oraz plików w wielu formatach i rozmiarach. W tym modelu zastosowane zostały bardzo wydajne podzespoły, a dodany szybki dysk SSD bez trudu radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Wyposażony jest on również w mocną obudowę, dzięki czemu praktycznie nie widać na nim żadnych oznak użytkowania.

Dell OptiPlex 7010 | i5-3470 | SSD

Stacjonarny komputer od marki DELL to zawsze doskonały wybór, a więc warto przyjrzeć się także innym modelom. Jest nim chociażby wariant Dell OptiPlex 7010 wyposażony w niezwykle wydajny, czterordzeniowy procesor i5-3470.  Warto przyjrzeć mu się nieco bliżej i poznać dokładnie jego specyfikację. Przede wszystkim posiada on szybki dysk SSD. Dzięki niemu w mgnieniu oka obsłużyć można wszystkie aplikacje, nawet te, które z reguły ładowały się nieco wolniej. Duża ilość pamięci RAM i wydajny układ graficzny są idealnym dopełnieniem całego zestawu. Ponadto płyta główna tego modelu została wyposażona w sporą ilość złączy, co sprawia, że jest to komputer o bardzo uniwersalnych zastosowaniach. Dzięki wytrzymałej obudowie i dopracowaniu w każdym calu z całą pewnością jest to sprzęt, który spokojnie sprawdzi się na długie lata.

Dell 9020 USFF | Intel Core i7-4790S

Podobnie Dell 9020 USFF, w którym wykorzystano bardzo mocne CPU – Intel Core i7-4790S. Jest to jedna z najlepszych propozycji marki w ostatnich latach. Zaskakujące są już nawet jego rozmiary, ponieważ jest on stosunkowo niewielki. Doskonale sprawdzi się, zarówno w biurze, jak i w domu, nawet gdy nie dysponuje się dużą przestrzenią. Dobrze dobrane podzespoły, duża ilość pamięci RAM DDR3, mocny procesor graficzny czy obsługa USB 3.0 sprawiają, że praca z nim jest bardzo szybka i wygodna. Ponadto, mimo swoich kompaktowych wymiarów producent zadbał o olbrzymie możliwości łączności, stąd również w tym modelu znajdziemy szereg przydatnych złącz wejścia i wyjścia.

W przypadku komputerów Dell cena również odgrywa znaczącą rolę. Polesingowe modele można kupić w naprawdę przystępnej kwocie, a te zaczynają się już od kilkuset złotych. Dzięki temu nie trzeba przepłacać, a jednocześnie można cieszyć się sprzętem doskonałej jakości, który sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Najdroższe warianty komputerów poleasingowych Dell kosztują w okolicach tysiąca złotych, ale należy pamiętać, że są to już modele bardzo profesjonalne, które posiadają liczne usprawnienia dedykowane do konkretnych zastosowań.