DobraAplikacja.pl

Android > Finanse > Kalkulator Procentowy

Kalkulator Procentowy zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Mateusz Mucha,
Język: PL, Rozmiar: 5 MB,

Kalkulator Procentowy ułatwia przeprowadzanie standardowych obliczeń przydatnych w życiu codziennym. Aplikację, dedykowaną uczniom, studentom, gospodyniom domowym, ale i ludziom biznesu, opracował polski programista Mateusz Mucha.

W pierwszej kolejności aplikacja pomaga w obliczaniu procentów, w tym ich wzrostu i spadku, a także w przeliczaniu ułamków. Dodatkowo użytkownik uzyskuje dostęp do predefiniowanych kalkulatorów, umożliwiających wyliczenie wysokości napiwku, sprawdzenie rabatu lub porównanie cen produktów z uwzględnieniem ich różnej ilości lub wagi. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby obliczyć wskaźnik masy ciała bądź ustalić ilość tłuszczu w żywności.

Kolejną płaszczyzną działania aplikacji są obliczenia biznesowe – za pośrednictwem programu użytkownik uzyskuje dostęp do obszernego kalkulatora handlowca, pozwalającego wyliczyć narzut, marżę, ustalić wysokość podatku VAT i podatku od sprzedaży, koszt netto i brutto, a także zysk. Predefiniowane kalkulatory pozwalają też sprawdzić opłacalność lokat bankowych oraz kredytów, a także zbadać poziom inflacji oraz Złożoną Stopę Wzrostu Rocznego. W korzystaniu z aplikacji pomaga przejrzysty i intuicyjny interfejs.

Kalkulator Procentowy można pobrać z Google Play Store za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami (ich usunięcie wiąże się z jednorazowym wydatkiem w wysokości 2,99 zł). Aplikacja jest dostępna w języku polskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 3.0.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Kalkulator Procentowy

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania