DobraAplikacja.pl

Android > Rekreacyjne > MMX Racing

MMX Racing zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Hutch Games,
Język: ENG, Rozmiar: 315 MB,

MMX Racing jest efektowną wizualnie grą wyścigową, pozwalającą zasiąść za kierownicą potężnych monster trucków. Produkcję przygotowało studio Hutch Games, znane ze świetnie przyjętych samochodówek Smach Bandits Racing oraz Smash Cops Heat.
Monster trucki nie cieszą się już taką popularnością, jak kilkanaście lat temu, ale w dalszym ciągu potrafią rozpalić wyobraźnię tysięcy ludzi na całym świecie. Z myślą o takich osobach powstała gra wyścigowa MMX Racing, w której przejmujemy kontrolę nad potężną maszyną i bierzemy udział w zawodach mających wyłonić kolejnego mistrza tej niecodziennej kategorii wyścigowej.

Rywalizacja w MMX Racing odbywa się na piętnastu równoległych trasach, wypełnionych przeszkodami oraz skoczniami – kluczem do sukcesu jest ich właściwe wykorzystanie. W trakcie kampanii gracz staje w szranki z setkami przeciwników. Ich pokonanie wymaga od niego regularnego ulepszania monster trucka, a także nadawania mu coraz groźniejszego wyglądu, mogącego budzić respekt wśród rywali.

W produkcji, w przeciwieństwie do popularnych gier wyścigowych typu drag, nie zajmujemy się przełączaniem biegów. Całą naszą uwagę przykuwa bowiem moment startu (utrzymanie obrotów na odpowiednim poziomie pozwala wystartować z nagłym przyspieszeniem), a także skuteczne wykonywanie skoków. Udane akcje powodują, że pojazd przyspiesza, natomiast efektem spóźnionych reakcji może być poślizg bądź utrata właściwego rytmu pracy resorów.

Gra umożliwia rzucanie multiplayerowych wyzwań i nie brakuje w niej wyścigów, podczas których miażdżymy pod kołami monster trucka samochodowy złom. Wisienką na torcie jest natomiast znakomita, trójwymiarowa szata graficzna ze świetnie animowanymi, szczegółowymi modelami maszyn na czele.

MMX Racing można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 4.0.3. Gra jest przeznaczona dla graczy powyżej 7 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: MMX Racing

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania