DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Moshi Monsters Music

Moshi Monsters Music zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Mind Candy Ltd,
Język: ENG, Rozmiar: Zalezy od urzadzenia,

Moshi Monsters Music to jedna z kilku aplikacji firmy Mind Candy. W odróżnieniu od innych produkcji tego zespołu, ta przeznaczona jest wyłącznie do oglądania krótkich nagrań wideo dedykowanych najmłodszym użytkownikom urządzeń mobilnych.
Po pobraniu aplikacji otrzymujemy dostęp tylko do jednego, kilkuminutowego materiału wideo. Każdy kolejny należy pobrać osobno, co przy odpowiednio szybkim łączu zajmuje najwyżej kilka minut. Nagrania zrealizowane zostały w konwencji teledysków muzycznych, podczas których obserwujemy wesołe stworki, tańczące i śpiewające dla swoich fanów. Program nie oferuje żadnych innych form aktywności, więc po obejrzeniu wszystkich filmików, których jest zaledwie kilka, Moshi Monsters Music nie ma nic więcej do zaoferowania. Dodatkowym minusem jest bariera językowa, gdyż piosenki śpiewane są po angielsku.
Program udostępniany jest za darmo, tak samo jak i wszystkie teledyski. W związku z tym, pomimo ubogiej zawartości i funkcjonalności, warto dać aplikacji szansę. Zabawne, wesołe i pozbawione przemocy nagrania z pewnością zadowolą większość dzieci.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Moshi Monsters Music

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~kochanaoki123 [2015-11-23 16:33]

kocham tom gre

odpowiedz

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania