DobraAplikacja.pl

Android > Rekreacyjne > Mini Warriors

Mini Warriors zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Triniti Interactive Studios Limited,
Język: ENG, Rozmiar: 109 MB,

Bijatyki jeden na jednego, pokroju Shadow Fight 2 czy Marvel Contest of Champions, są z pewnością widowiskowe i zapierające dech w piersiach, ale na pewno nie tak bardzo, jak batalie w Mini Warriors, gdzie na placu boju staje przeciw sobie ponad tysiąc wojowników, walczących na śmierć i życie.
Studio deweloperskie Triniti Interactive Studios Limited posiada lata praktyki w tworzeniu strzelanin trzecioosobowych z cyklu Call of Mini, więc może wydawać się dziwnym, że to właśnie ono opracowało strategiczną produkcję pokroju Mini Warriors, osadzoną w klimacie średniowiecza z elementami fantasy. Zamiast wypluwać w oponentów grad pocisków, dostaniemy możliwość wystawiania do potyczek całych armii uzbrojonych po zęby wojowników (w ośmiu odmianach), wyposażonych w rozmaite bronie z epoki.
Do naszych legionów przypisywać możemy również ekskluzywne jednostki zwane "herosami", których do odblokowania mamy aż 200. Każdy z nich posiada indywidualne moce i umiejętności, niejednokrotnie ratujące nas z największych tarapatów w trakcie wojny. Jeszcze innym bonusem podczas walk są unikalne przedmioty, których w Mini Warriors jest 100. Tylko od nas zależy, czy wolimy cierpliwie odblokowywać kolejne ulepszenia, przechodząc stopniowo grę, czy preferujemy od razu nabyć interesujące nas przedmioty, wykorzystując opcję mikropłatności.
Aplikacja jest dostępna za darmo, między innymi w języku angielskim. Do jej uruchomienia potrzebujemy sprzętu działającego na systemie operacyjnym Android w wersji 2.3 lub nowszej. Gra zalecana jest dla użytkowników powyżej 12 roku życia. Do zabawy wymagane jest stałe połączenie z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Mini Warriors

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania