DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Jewels and Elements: Match 3

Jewels and Elements: Match 3 zobacz galerię

Bezpłatna Producent: My Bear Games,
Język: ENG, Rozmiar: 15 MB,

Jewels and Elements: Match 3 to kolejna produkcja reprezentująca gatunek match-3 – jeden z najpopularniejszych rodzajów gier dostępnych na urządzeniach mobilnych. Podobnie jak wiele innych projektów tego typu, tak i ten udostępniany jest za darmo w ramach modelu biznesowego free-to-play.
Zasady zabawy powinny być znane każdemu fanowi gatunku. Na niewielkiej planszy wyświetlają się różnokolorowe elementy, które trzeba ze sobą łączyć w pionowe i poziome linie, liczące przynajmniej trzy egzemplarze tego samego rodzaju. Oczywiście im więcej uda się scalić, tym lepiej, a dodatkowo zyskujemy przy tym bonusy w postaci wybuchających bomb czy kamieni palących wszystko w danym szeregu.
Podczas rozgrywki musimy wykonywać rozmaite zadania. Podstawowym jest zdobycie określonej ilości punktów. Oprócz tego trzeba nieraz pozbyć się kłódek, barier ochronnych czy też symboli czaszek, które można zniszczyć, detonując bombę albo specjalny kamień wykonywany z połączenia czterech albo pięciu elementów. Nierzadko z wszystkim tym należy uporać się na jednym poziomie, dysponując ograniczoną ilością ruchów. Zabawa jest więc równie wciągająca, co wymagająca i powinna zadowolić wszystkich miłośników match-3.
Oprawa graficzna nie stoi jednak na tym samym poziomie, co np. w Candy Crush Saga. Od czasu do czasu pojawiają się proste efekty specjalne, ale szarobury styl nie powala na kolana i dość szybko zaczyna męczyć oczy.
oceń
ocena: 5
głosów: 1
Podziel się

Tagi: Jewels and Elements: Match 3

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania