DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Fling a Thing

Fling a Thing zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Big Blue Bubble,
Język: ENG, Rozmiar: 45 MB,

Fling a Thing jest dwuwymiarową zręcznościówką, idealną na krótkie posiedzenia. Produkcję przygotowało studio Big Blue Bubble, znane z My Singing Monsters, serii Burn the Rope oraz Hamster Cannon.
W grze kontrolujemy tytułowe „Cośki” – podobne do owadów zwierzątka, wyposażone w wątłe skrzydełka i rozciągliwą przyssawkę. Ta ostatnia służy im, a pośrednio także graczowi, jako wyrzutnia, umożliwiająca zapoczątkowanie krótkiego lotu. Głównym celem zabawy jest zebranie w ten sposób wszystkich bąbelków fruwających nad platformą startową.
Po wyłapaniu baniek, następuje przejście na kolejny poziom (w sumie plansz jest ponad 100). Sprawę utrudniają nie tylko znajdujące się mapach przeszkody, ale też fakt, że gracz musi osiągnąć cel za pomocą mocno ograniczonej liczby lotów. Na szczęście, na mapie co jakiś czas pojawiają się listki, które uzupełniają pulę dostępnych akcji.
Bąbelki to nie jedyne znajdźki do zdobycia. Na planszach znaleźć można owoce, będące źródłem dodatkowych punktów (uzyskanie odpowiedniego rezultatu to cel dodatkowy – drugim jest wyłapanie gwiazdki, zazwyczaj umieszczonej w trudno dostępnym miejscu), a także power-upy, takie jak magnes, który przyciąga bańki, i osłonka dla Cośka, powodująca, że odbija się on od platformy, fruwając tu i tam przez kilka sekund.
Fling a Thing można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.1. Gra jest przeznaczona dla osób w każdym wieku i wymaga utrzymywania stałego połączenia z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Fling a Thing

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania