DobraAplikacja.pl

Android > Rekreacyjne > 1849

1849 zobacz galerię

20 ZŁ Producent: SomaSim,
Język: ENG, Rozmiar: 60 MB,

1849 to oldskulowa strategia, wyprodukowana przez amerykańskie studio SomaSim. Gra w oczywisty sposób odwołuje się do klasyków gatunku typu Caesar, Zeus czy Kleopatra.
W 1849 przenosimy się w realia amerykańskiego pograniczna połowy XIX wieku. Wtedy właśnie w wielu miejscach wybuchały gorączki złota, związane z odkryciami kolejnych złóż tego drogocennego surowca. Wcielamy się w rolę burmistrza dopiero co powstałej osady, a naszym zadaniem jest rozwinąć ją do rozmiaru porządnej metropolii.
Do wyboru dostajemy kilka trybów rozgrywki. Jednym z nich jest kampania, w której mamy rozwijać miasta we wskazanym kierunku, by wypełnić zalecenia danej misji – może to być np. wyprodukowanie odpowiedniej ilości określonego surowca czy przyciągnięcie konkretnej liczby mieszkańców. Poza kampanią, można też grać w trybie swobodnego rozwoju, kiedy tylko od nas zależy, jak będziemy rozbudowywać miasto i jakie cele sobie postawimy.
W trakcie gry stawiamy nowe budynki (domy mieszkalne, rancza, farmy, piekarnie etc.). W ten sposób zdobywamy podatki (od mieszkańców), a także surowce, które możemy sprzedawać okolicznym osadom, w zamian kupując np. materiały, których sami nie posiadamy. Odpowiednie zbalansowanie produkcji, wydatków i przychodów, powoduje, że nie wpadamy w długi, a mieszkańcy naszego miasta awansują, rozbudowując swoje domy (od prostych namiotów przez drewniane hacjendy po kamienice), dzięki czemu płacą coraz wyższe podatki.
1849 można pobrać z App Store za ok. 19 zł, a ponieważ mamy do czynienia z produkcją premium, to w grze nie znajdują się żadne mikropłatności. Produkcja została udostępniona w języku angielskim i wymaga do działania systemu iOS w wersji co najmniej 6.0. Tytuł przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych.

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: 1849

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania