DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Unmechanical

Unmechanical zobacz galerię

10 ZŁ Producent: Teotl Studios,
Język: ENG, Rozmiar: 409 MB,

Unmechanical zabiera gracza w efektowną wizualnie, logiczno-zręcznościową podróż w nieznane. Za produkcję, przeniesioną na urządzenia mobilne z komputerów PC, odpowiada studio Teotl, znane z pierwszoosobowej łamigłówki The Ball.
W Unmechanical gracz przejmuje kontrolę nad niewielkim robotem, który trafia do podziemnego świata w wyniku zdrady pobratymców. Przed mechanicznym bohaterem postawione zostaje zadanie wydostania się z niegościnnego miejsca i jednocześnie poznania jego prawdziwej natury. Robot posiada kilka pomocnych umiejętności – potrafi latać, a także podnosić i przenosić przedmioty, co skrzętnie wykorzystuje podczas rozwiązywania zagadek.
Zaletami Unmechanical są: wyjątkowa atmosfera, w której kreowaniu pomaga elektroniczna ścieżka dźwiękowa, niejednoznaczne uniwersum oraz mechanika rozgrywki, bazująca na rozwiązywaniu łamigłówek. W każdej komnacie czeka na gracza kolejne wyzwanie, zwykle środowiskowe, wymagające od niego skorzystania z zaawansowanego silnika fizycznego. Aby rozwiązać łamigłówki, należy wykazać się zręcznością, refleksem, spostrzegawczością i zdolnością logicznego myślenia. A że podpowiedzi jest tu jak na lekarstwo, nierzadko w grze można zaciąć się na dłuższą chwilę.
Grę napędza silnik Unreal Engine, zapewniający wysokiej jakości oprawę graficzną utrzymaną konwencji 2,5D. Twórcom udało się również umiejętnie dostosować system sterowania do obsługi za pomocą ekranów dotykowych, dzięki czemu w Unmechanical gra się bardzo naturalnie.
Unmechanical można nabyć w Google Play za kwotę około 10 złotych. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 4.0.3. Gra jest przeznaczona dla osób w każdym wieku.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Unmechanical

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania