DobraAplikacja.pl

iPad > Wyścigi > Flashout 2

Flashout 2 zobacz galerię

5,99 ZŁ Producent: Jujubee,
Język: PL, Rozmiar: 299 MB,

Flashout 2 to kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej, zainspirowanej konsolową marką Wipeout. Producentem gry jest katowickie studio deweloperskie Jujubee, mające w dorobku Suspect In Sight! oraz Suspect: The Run!.

We Flashout 2 gracze zasiadają za sterami potężnych poduszkowców, którymi ścigają się z czterema rywalami po dziesięciu torach wyścigowych, pełnych ostrych zakrętów, stromych podjazdów i nagłych spadków. Trasy umiejscowiono w rzeczywistych metropoliach, przerobionych na futurystyczną modłę (m.in. Los Angeles, Moskwa, Frankfurt, Warszawa i Paryż), co tylko podnosi atrakcyjność zmagań.

W rywalizacji z przeciwnikami wykorzystuje się nie tylko przyspieszenie pojazdów, ale też zdobywane po drodze uzbrojenie, w tym rakiety, działka i tarcze ochronne. Ich efektywność, a także możliwości poduszkowców, rosną wraz z podnoszeniem statystyk posiadanych maszyn. Dla samotnego gracza przewidziano przede wszystkim fabularyzowany tryb Kariery, składający się z kilkudziesięciu wyścigów o rosnącym poziomie trudności. Nie zabrakło tu też alternatywnych opcji zabawy, w tym Eliminacji i Destrukcji, a także sieciowego multiplayera, czyniącego z gry bardzo łakomy kąsek.

W stosunku do części pierwszej poprawiono nie tylko tryb Kariery, ale również model lotu futurystycznych poduszkowców, dzięki czemu znacznie łatwiej jest teraz nad nimi zapanować (pomogło w tym znaczne usprawnienie silnika fizycznego). Ponadto zwiększono dynamikę zmagań i ulepszono trójwymiarową szatę graficzną. Na dokładkę otrzymaliśmy ścieżkę dźwiękową złożoną z licencjonowanych utworów muzyki elektronicznej.

Flashout 2 można nabyć w Google Play za kwotę 5,99 zł. Produkcja została opublikowana w języku polskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.0.1. Tytuł jest przeznaczony dla graczy w każdym wieku.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Flashout 2

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na iPad

Poleć nam aplikację do opisania