DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

Liga Mistrzów z Heinekenem

Liga Mistrzów z Heinekenem
Browar Heineken znany z kreatywnych kampanii reklamowych i obecny sponsor ligi mistrzów, po raz kolejny stworzył coś bardzo nietypowego. Firma w ubiegłym roku zaprezentowała aplikację służącą do grania w przewidywanie sytuacji na boisku podczas meczów ligi mistrzów. Więc jak nie trudno się domyślić, aplikacja jest aktywna jedynie podczas odbywających się meczów.

By móc zagrać będziemy potrzebowali dostępu do transmisji meczu na żywo w telewizji oraz cały czas mieć włączoną aplikację z dostępem do internetu. Po włączeniu aplikacji najpierw wybieramy mecz, który chcemy śledzić. Gdy już zdecydowaliśmy się na konkretną rozgrywkę na ekranie zobaczymy wynik, czas jaki upłynął oraz przycisk z pytaniem czy gol padnie w ciągu następnych 30s. Jeżeli uda nam się go wcisnąć przed zdobyciem gola, obojętnie przez którą drużynę, zostaniemy nagrodzeni punktami. Ilość punktów jest zależna od ilości czasu jaki upłynął do jego zdobycia. Warto tu podkreślić, że aplikacja naprawdę śledzi rzeczywisty wynik i musimy go wcisnąć przynajmniej ułamek sekundy wcześniej. Gdy w meczu na żywo jest rzut wolny lub rożny, app natychmiast pyta się co się stanie: gol, pudło, obrona czy wybicie. Wszystko to oczywiście premiowane odpowiednią liczbą punktów.

Jest to typowa gra dla przyjemności i nie ma do wygrania żadnych nagród, poza chwałą zajęcia dobrego miejsca na globalnej tabeli wyników. Dla wszystkich fanów Ligi Mistrzów jest to naprawdę świetna zabawa, a do tego zupełnie darmowa. Heineken Star Player to również najszybsze źródła informacji o wynikach Ligi na żywo. Można również grać przez przeglądarkę.

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!