DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

Wściekły robak

Wściekły robak
Worm vs Birds to idealna gra dla każdej osoby lubiącej Angry Birds. Ta stworzona przez potentata gier mobilnych firmę Chillingo gra, zachwyci każdego kto zagrałby w coś z jednej strony dość dobrze znanego, a z drugiej jednak posiadającego swój własny unikatowy charakter.

Na wstępie trochę o podobieństwach między oboma tytułami. Tym razem zamiast ptaka umieszczanego na procy, sterujemy robakiem z ogromnym działem, do którego wskakują i następnie zostają z niego wystrzeleni jego towarzysze. I podobnie jak ich pierwowzory różne rodzaje robaków czy ślimaków mają swoje niepowtarzalne cechy. Ślimaki dla przykładu wylatują z działka od razu trzy i jednoznacznie kojarzą się z małym niebieskim ptaszkiem z Angry Birds. Natomiast wróg, czyli świnki z oryginału, zostały zastąpione przez różnego rodzaju... ptaki.

Między grami występuje jednak jedna zasadnicza różnica: po strzale w Angry Birds ptaki „giną”, lub jak kto woli - pozostają na miejscu. W Worm vs Bird robaki odbijają się! Nadaje to grze zupełnie nowy charakter i wymaga zupełnie innej taktyki. Zabawa zatem nie polega już tylko na wymierzeniu celnego strzału, ale również na przewidzeniu jego konsekwencji.

Od chwili gdy Angry Birds podbiły świat, AppStore jest zalewany dziesiątkami podobnych gier. Worm vs Birds ma jednak w sobie coś unikatowego i, mimo wykorzystania znanego schematu, Chillingo stworzyło grę na swój sposób wyjątkową. A 60 poziomów śmiertelnego pojedynku ptaków z robakami w bajecznie kolorowym świecie, wywoła uśmiech na twarzy zarówno młodszych, jak i starszych.Zobacz grę Worm vs Birds dla iPhone'a w naszym katalogu >>

Zobacz grę Worm vs Birds dla iPada w naszym katalogu >>

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!