DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

Kapsel od Tymbarka

Kapsel od Tymbarka
Czasem polskie firmy mają świetne pomysły. Jednym z nich są niewątpliwie kapsle od Tymbarka. Nie wymagają one chyba przedstawiania, ale gdyby ktoś jakimś cudem przez ostatnie kilkanaście lat nie natknął się na te owocowe napoje, to przypomnijmy, że po ich otwarciu pod charakterystycznym kapslem znajdziemy jakiś tekst. Czasem są one mniej lub bardziej udane, jednak z zasady wywołują uśmiech na twarzy. Prosta rzecz, a cieszy.

Tymbark zatem postanowił wykorzystać swój najbardziej rozpoznawalny atut w postaci kapsla i stworzył aplikację, by od teraz każdy mógł na swoim telefonie lub tablecie „otworzyć” sobie Tymbarka i przeczytać napis. Powiedzmy taka wróżba na dziś, i to bez potrzeby kupowaniu napoju. Pomysł zatem wydaje się świetny, a do tego wykorzystuje powszechnie znaną i lubianą rzecz.

Jednak niestety aplikacja od Tymbarku jest częściowo przykładem, jak można taki ogromny potencjał zmarnować. Otóż zamiast możliwości, tak jak w przypadku napoju, wylosowania indywidualnego „hasła” jest jedno uniwersalne hasło dziennie dla wszystkich użytkowników aplikacji! Aplikacja pewnie i tak znajdzie grono wiernych użytkowników, jednak otrzymywanie codziennie jednej identycznej „wróżby” czy „hasła na dziś” dla wszystkich Polaków trochę mija się z celem. Czekamy zatem na aktualizację, która - mamy nadzieję - przyniesie również lepszą integrację z Twitterem, ponieważ jak na razie odsyła do przeglądarki, a nie do dedykowanej aplikacji. Tymbark Kapsel jest dostępny za darmo zarówno na Androida, jak i iOS.

Zobacz aplikację Kapsel Tymbark dla Androida w naszym katalogu >>

Zobacz aplikację Kapsel Tymbark dla iPhone'a w naszym katalogu >>

Zobacz aplikację Kapsel Tymbark dla iPada w naszym katalogu >>

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Spy [2012-08-07 16:53]

Oczywiście, że każda osoba ma swoje indywidualne hasło. Nie wiem kto to testował, ale to nie jest prawda, to co napisano w artykule...

odpowiedz