DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

Charaktery

Charaktery
Jeśli pasjonujesz się psychologią w najlepszym tego słowa znaczeniu i chciałbyś poczytać ciekawe naukowe opracowania z kraju i ze świata, a przy okazji chcesz oszczędzić czas i pieniądze, powinieneś zapoznać się z najstarszym polskim magazynem psychologicznym Charaktery.

Charaktery od momentu powstania stawiają sobie za cel popularyzację wiedzy psychologicznej oraz przybliżenie czytelnikom światowych odkryć i trendów. A teraz, dzięki e-wydaniu, przygotowanym na bardzo wysokim poziomie z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy z nowinkami technologicznymi są za pan brat i nie wyobrażają sobie stania w tradycyjnym kiosku po gazety. W każdym numerze e-miesięcznika znajdziesz kilka dodatkowych tekstów, niedostępnych w wersji papierowej. Ponadto, edycja mobilna posiada niektóre artykuły w wersji audio, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, by uruchomić lektora, który przeczyta wybrany artykuł – bardzo fajna opcja, kiedy np. prowadzisz samochód. Musisz pamiętać jedynie by wyłączyć lub zablokować wygaszasz ekranu w swoim smartfonie, tablecie lub iPadzie, w przeciwnym razie lektor odmówi posłuszeństwa.

Sama aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS za darmo. Obecnie zasób Charakterów to 5 wydań magazynu - gratis otrzymujemy jedno, pozostałe są do pobrania za 2,69 euro. Jeśli jesteś stałym czytelnikiem, powinieneś rozważyć prenumeratę półroczną w cenie 12,99 euro lub roczny dostęp za 23,99 euro. Aplikacja Charaktery jest zdecydowanie warta polecenia. Łatwa w instalacji, przyjemna w korzystaniu i życiowa w lekturze.

Zobacz: Jaką wybrać i kupić frytkownicę?

TAGI: Charaktery

oceń
0
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!