DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

Angry Birds: Star Wars 2

Angry Birds: Star Wars 2
Parafrazując słynny cytat z Killera, można by powiedzieć "Angry Birds. I wszystko jasne". Bo któż nie słyszał o "wściekłych ptakach" wystrzeliwanych z procy i atakujących już nie tylko z komputerów czy urządzeń mobilnych, ale także z zeszytów, kubków, maskotek...

I oto doczekaliśmy się kolejnej gry z ptakami w roli głównej. Po świetnie ocenionej przez graczy Angry Birds: Stas Wars, do applowego AppStore, androidowego Google Play i micosoftowego Marketplace trafiła jej druga część.

Grę, wraz z ptakami nawiązującymi do postaci występujących w Star Wars: Mroczne Widmo (a jest ich 30!), rozpoczynamy od Inwazji na Naboo. Choć fani Gwiezdnych Wojen natychmiast odkryją podobieństwa, to tym mniej obeznanym z serią filmów Georga Lucasa taka niewiedza wcale nie umniejszy przyjemności z gry. Najważniejszą nowością jest możliwość przejścia na "ciemną stronę mocy" i wybrania do rozgrywki świnek, czyli "Pork Side". Ten tryb nie jest dostępny od razu - by go odblokować trzeba uzbierać w trybie zwykłym około 30 gwiazdek. Ciekawą nowością jest możliwość zmiany i wyboru atakującego ptaka. W aplikacji nie mogło oczywiście zabraknąć dodatkowego sklepu, gdzie za pomocą mikropłatności możemy nabywać dodatkowe postacie i różnego rodzaju pakiety mocy. Wśród mniej lub bardziej wygórowanych cen, uśmiech na twarz szczególnie przywodzi pakiet 1500 monet kosztujący około 400 zł. Ale to propozycja chyba już tylko dla najzagorzalszych fanów obu serii.

Angry Birds: Star Wars 2 wyjątkowo umiejętnie łączy dobrze znany schemat rozgrywki z nowymi elementami zapobiegającymi znudzeniu serią, równocześnie zachowując tę samą grywalność. Wydawać by się jednak mogło: ile razy można strzelać z procy ptakami? Jak się okazuje, wiele. I to z największą przyjemnością.

Zobacz: Jaki wybrać i kupić automatyczny ekspres do kawy?

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!