DobraAplikacja.pl

poczytaj o Androidzie

CinemaCity - Wstyd, a nie aplikacja

CinemaCity - Wstyd, a nie aplikacja
CiemnaCity to jedna z największych sieci kin w naszym kraju i równocześnie jeden z największych nieobecnych w AppStore i Google Play. Nic dziwnego zatem, że na aplikację, która w prosty sposób pozwalałaby wyszukać kino, sprawdzić repertuar czy zarezerwować bilet z utęsknieniem czekało wielu kinomaników.

Jednak po debiucie aplikacji CinemaCity na Androida i iPhone'y, można powiedzieć, że byłoby lepiej, gdyba taka aplikacja jednak nigdy nie została udostępniona. Bowiem to, co CinemaCity zaprezentowało na obie platformy, można nazwać jedynie kpiną ze swoich klientów. Po pierwsze trudno to nazwać w ogóle pełnoprawną aplikacją, ponieważ jest to bardziej strona mobilna przerobiona w aplikację, a nie oddzielny funkcjonalny program. Brakuje całego mnóstwa funkcji, jak choćby możliwości rezerwowania biletów. Do tego przyciski są małe i niewygodne, nawigacja wyjątkowo nieporęczna, a ikony na iOS mają za małą rozdzielczość. Ale by w ogóle dostrzec negatywną stronę tej aplikacji i tak trzeba mieć dużo szczęścia, bo już samo jej włączenie nastręcza trudności. A szczególnie w przypadku iPhone'ów to naprawdę rzadkie zjawisko. Tu bowiem najczęściej zamiast aplikacji zobaczymy czarny ekran. W Androidzie z kolei zawodzi możliwość płatności MasterCard, nie wspominając nawet o tym, że obsługi Visy brakuje domyślnie. Niedziałających lub brakujących funkcji w aplikacji jest naprawdę aż tyle, że nie ma sensu ich wymieniać. Zresztą tak samo jak instalować tej aplikacji.

Sumując, CinemaCity udostępniło coś, co oprócz wstydu firmie, nic nie przynosi. Poziomu obu aplikacji powstydziłby się początkujący programista, nie mówiąc już o międzynarodowej korporacji z ogromnym budżetem. Nie pobierajcie, chyba że koniecznie chcecie się rozczarować.

Zobacz: Jaki odkurzacz kupić?

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Ariczko [2013-12-31 14:26]

A Multikino jest lepsze?? 20 grudnia otwarli kino Multikino w Katowicach a aplikacja dalej nie ma upgrade. Zreszta tylko działa na Iphone a na iPadzie już nie. Masakra

odpowiedz