DobraAplikacja.pl

Android > Rozrywka > Logo Quiz! Deluxe

Logo Quiz! Deluxe zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Candy Logo,
Język: ENG, Rozmiar: 7 MB,

Logo Quiz! Deluxe to zabawa w odgadywanie logotypów popularnych produktów i firm. Aplikację przygotowało specjalizujące się w tego typu programach studio Candy Logo (m.in. Logo Quiz! Cars, Celebrity Quiz!).

W Logo Quiz! Deluxe użytkownik staje przed zadaniem przypisania jak największej liczby logotypów do konkretnych firm lub produktów. Dokonuje tego, wpisując prawidłowe nazwy w pola wyświetlane tuż pod elementami identyfikacji wizualnej. W przypadku wystąpienia problemów, użytkownik ma możliwość skorzystania z podpowiedzi, które uzyskuje w zamian za serie dobrych odpowiedzi.

Aplikacja zapewnia dostęp do setek logotypów, powiązanych z firmami i markami reprezentującymi takie kategorie, jak motoryzacja, moda, rozrywka, jedzenie, przemysł, technologie, sport i finanse. Użytkownik ma możliwość skupienia swojej uwagi na jednej z nich lub przystąpienia do ogólnego testu, cechującego się oczywiście wyższym poziomem trudności, wynikającym z szerszego zakresu pytań.

W miarę udzielania kolejnych poprawnych odpowiedzi, wyzwanie staje się coraz trudniejsze. Wynika to nie tylko z zadawania pytań o coraz mniej znane marki, ale także generowanych losowo zniekształceń, czyniących logotypy mniej czytelnymi.
Logo Quiz! Deluxe można pobrać z Google Play Store za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Program został udostępniony w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 2.3.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Logo Quiz! Deluxe

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania