DobraAplikacja.pl

Android > Styl życia i zdrowie > Delectable Wine

Delectable Wine zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Delectable,
Język: ENG, Rozmiar: 16 MB,

Delectable Wine to aplikacja skierowana do miłośników wina. Program jest w pełni darmowy, bez żadnych, nawet opcjonalnych, mikropłatności i opracowała go firma Delectable.

Aplikacja została zaprojektowana tak, aby stała się nieodłącznym towarzyszem pasji winiarskiej. Jej podstawową funkcją jest opcja zapisywania nabytych trunków. Możemy to robić ręcznie lub po prostu wykonać zdjęcie etykiecie i po kilku minutach program przydzieli mu właściwą nazwę i opis, w tym markę, rocznik oraz miejsce produkcji. Dzięki temu w łatwy sposób możemy zapamiętywać zakupy i kontrolować planowane nabytki. Oczywiście takie wpisy można uzupełniać własnymi wrażeniami oraz ocenami. Co godne uwagi, twórcy programu nie opierają się tylko na algorytmach i gdy te nie dadzą rady zidentyfikować trunku, to zdjęcie zostaje odesłane do grupy ludzkich ekspertów, którzy ręcznie wyszukują dla nas właściwe informacje i przy okazji uzupełniają bazę danych programu.

Drugim filarem Delectable Wine jest społeczność. Możemy tworzyć listy przyjaciół i wymieniać z się z nimi wrażeniami z degustacji, sugerować konkretne trunki oraz dyskutować na interesujące nas tematy. Poza zwykłymi użytkownikami aplikację wykorzystuje także kilkudziesięciu prawdziwych ekspertów i somelierów. Ich profile są śledzone przez tysiące osób, a program umożliwia łatwe odnajdywanie rekomendowanych przez nich trunków.

Aplikacja Delectable Wine umożliwia również tworzenie własnych baz danych, zawierających lokacje, w których spożywaliśmy dane wina, jak również ludzi z którymi cieszyliśmy się tymi trunkami. Ponadto program pozwala na wyszukiwanie miejsc, w których interesujące nas marki dostępne są w sprzedaży, jak również odnajdywanie atrakcyjnych okazji i przecen.

Delectable Wine posiada bardzo prosty interfejs, z minimalną ilością elementów graficznych. Wszystko zaprojektowano tak, aby jak najwięcej miejsca zajmował czysty tekst oraz fotografie. Rezultat nie zachwyca może urodą, ale jednocześnie ułatwia korzystanie z aplikacji.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Delectable Wine

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania