DobraAplikacja.pl

Android > Rozrywka > Kino Helios

Kino Helios zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Helios Spółka Akcyjna,
Język: PL, Rozmiar: 3,1 MB,

Mimo iż zdecydowana większość osób dokonuje rezerwacji biletów kinowych za pomocą serwisów internetowych, coraz chętniej do tego celu wykorzystywane są również aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne. Jedną z tego typu propozycji jest program stworzony na potrzeby jednego z największych operatorów kinowych w Polsce - sieci Helios.

Użytkowanie tej aplikacji rozpoczynamy od wyboru placówki, która interesuje nas najbardziej - w sumie do wyboru mamy 20 kin rozsianych po terytorium całego kraju. Po dokonaniu decyzji naszym oczom ukazuje się ekran z wszystkimi filmami wyświetlanymi aktualnie w ofercie kina. Kliknięcie na okładkę wybranego obrazu daje nam możliwość przeglądnięcia opisu fabuły oraz obsady, jak również oferuje dostęp do poszczególnych seansów wyświetlanych w wybranym przez nas dniu.

Aplikacja oferuje także alternatywny sposób wyświetlenia repertuaru - wówczas naszym oczom okazuje się lista filmów wraz z podziałem na godziny. W programie znajdziemy także zapowiedzi nadchodzących hitów wraz z planowaną datą rozpoczęcia emisji. Nie brak również sekcji poświęconej wydarzeniom specjalnym, takim jak maratony filmowe czy spotkania z aktorami i reżyserami.

Program umożliwia dokonanie rezerwacji biletów na seanse bezpośrednio z poziomu aplikacji - w tym celu musimy jednak zarejestrować się w platformie SkyCash obsługującej płatności internetowe; dodatkowo przy każdym zamówieniu pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 1 zł.

Aplikacja została udostępniona w ofercie serwisu Google Play całkowicie za darmo i wymaga połączenia z Internetem w trakcie jej użytkowania. Program uruchamia się na urządzeniach mobilnych z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszym
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Kino Helios

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~bart [2015-12-02 16:22]

miałem iść do heliosa. odpuszczam sobie. w czasach darmowych dostaw z e-sklepów dopłata za zakup przez internet?!?! i jeszcze jakiś pośrednik w płatnościach, któremu muszę płacić za doładowanie jakiejś portmonetki i zostawić swoje dane? kupię sobie dvd i obejrzę w domku przy szklaneczce i z papieroskiem w zębach- nie ma co zachęcili mnie.

odpowiedz

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania