DobraAplikacja.pl

Android > Wiadomości i czasopisma > Reuters

Reuters zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Thomson Reuters,
Język: ENG, Rozmiar: 4,7 MB,

Reuters to czytnik najświeższych wiadomości ze świata, opracowanych przez jedną z największych agencji
prasowych na świecie - Agencję Informacyjną Reutera. Aplikację przygotował koncern Thomson Reuters, mający w dorobku programy Westlaw Next, ProView oraz Convene.

Reuters to źródło najświeższych informacji, nad którego jakością czuwa armia doświadczonych dziennikarzy, pracująca w około stu krajach świata. Użytkownik znajdzie tu nie tylko wiadomości o charakterze politycznym, kulturalnym czy rozrywkowym, ale przede wszystkim artykuły o tematyce biznesowej i gospodarczej, w tym najnowsze notowania giełdowe i kursy walut.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, co czyni z niej doskonałe narzędzie pracy. Wyposażono ją w standardową wyszukiwarkę treści, funkcję zapamiętywania wybranych materiałów, a także podstawowe funkcje społecznościowe, z możliwością udostępniania artykułów za pośrednictwem najpopularniejszych sieci społecznościowych i dzielenia się nimi ze znajomymi poprzez wiadomości sms lub email.

Reuters można pobrać z Google Play Store za darmo.Program został udostępniony w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 2.3. Aby z niego korzystać, należy utrzymywać stałe połączenie z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Reuters

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania