DobraAplikacja.pl

Android > Podróże i nawigacja > e-podróżnik.pl

e-podróżnik.pl zobacz galerię

Bezpłatna Producent: INVENTORS.PL S.C.,
Język: PL, Rozmiar: 3 MB,

e-podróżnik.pl to jedna z wielu aplikacji ułatwiających podróżowanie zarówno w obrębach metropolii, jak i w relacjach międzymiastowych. To także znakomity przewodnik po połączeniach pozwalających dotrzeć praktycznie w każdy zakątek naszego kraju.

Program zawiera bazę rozkładów jazdy ponad 600 przewoźników operujących na terenie Polski - wśród nich znajdziemy pełen spis przewozów kolejowych (zarówno wszystkich spółek państwowych działających z ramienia PKP, jak i operatorów prywatnych), PKS, MPK oraz busów kursujących w relacjach międzymiastowych. Ogromnym ułatwieniem w planowaniu podróży jest moduł wyszukiwania połączeń od adresu do adresu - wówczas aplikacja wskazuje nam najszybszą optymalną trasę, łącząc różne typy komunikacji.

Za pomocą tej aplikacji szybko i prosto zakupimy bilet na wybraną trasę - panel klienta umożliwia również nabycie biletów łączonych na połączenia z przesiadką, dzięki czemu znika problem ponownego wyszukiwania ofert na kolejne odcinki podróży. Wbudowany moduł GPS pozwala również na nawigowanie podczas przejazdu na zamieszczonej w programie mapie, dając szansę zobaczenia najciekawszych punktów w najbliższej odległości od aktualnego położenia.

Aplikacja wymaga rejestracji przed rozpoczęciem jej użytkowania - proces ten zajmuje zaledwie kilkanaście sekund i nie nastręcza większych problemów. Osoby posiadające konto w serwisie internetowym e-podróżnik.pl mogą z niego skorzystać dzięki możliwości integracji obu profili.

Aplikacja została udostępniona w ofercie serwisu Google Play całkowicie za darmo i wymaga stałego dostępu do internetu w trakcie jej użytkowania.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: e-podróżnik.pl

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania