DobraAplikacja.pl

Android > Narzędzia > Mój Orange

Mój Orange zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Orange Polska,
Język: PL, Rozmiar: zależy od urządzenia,

Czasochłonne śledzenie papierowych faktur i przeglądanie dokumentów ze spisem połączeń czy opłatami za dodatkowe usługi, powoli odchodzi do lamusa. Teraz wszystko to możemy szybko sprawdzić, korzystając z aplikacji dedykowanych abonentom poszczególnych operatorów. Jedną z nich jest Mój Orange.

Program ten pozwala na kompleksowe zarządzanie swoim kontem bez względu na to, czy posiadamy umowę abonamentową, korzystamy tylko i wyłącznie z oferty pre-paid na kartę czy jesteśmy klientami usług stacjonarnych. W każdej chwili możemy sprawdzić obowiązujące nas stawki, jak również historię połączeń wraz z cennikiem. W sekcji poświęconej płatnościom znajdziemy archiwalne faktury, a także saldo płatności aktualizowane na bieżąco wraz z wyrównywaniem kolejnych należności. Aplikacja umożliwia również zakup specjalnych pakietów minut oraz sms-ów, które pozwolą na zmniejszenie kosztów związanych z rozmowami zarówno głosowymi, jak i tekstowymi.

Z poziomu menu programu w prosty sposób włączymy lub wyłączymy także różnorodne usługi dodatkowe, które przysługują nam w zależności od posiadanej opcji abonamentowej. Sporym udogodnieniem jest możliwość szybkiego doładowania numeru na kartę lub mix z telefonu z rachunkiem.

Aplikacja została udostępniona w ofercie sklepu Google Play całkowicie za darmo i wymaga stałego dostępu do Internetu. Program przeznaczono dla abonentów Orange korzystających z usług mobilnych jak i stacjonarnych. Przed skorzystaniem należy zarejestrować się na stronie orange.pl.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: abonament, rachunki, konto, obsługa, orange

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania