DobraAplikacja.pl

Android > Finanse > Notowania Giełdowe GPW

Notowania Giełdowe GPW zobacz galerię

Bezpłatna Producent: MP Soft,
Język: PL, Rozmiar: 0,98 MB,

Notowania Giełdowe GPW to aplikacja zapewniająca dostęp do danych giełdowych warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych i nie tylko. Producentem programu jest firma MP Soft, mająca w dorobku Kursy Walut – Kalkulator Walut oraz Stock quotes, Currency, Market.

Aplikacja oferuje wgląd w regularnie aktualizowane indeksy GPW, New Connect, a także największych giełd świata. Użytkownik samodzielnie ustala listę walorów, czyli m.in. indeksów, notowanych firm, opcji, towarów i walut, co pozwala zapobiec trudnemu do ogarnięcia natłokowi informacji. Dodatkowo najważniejsze z nich może zapisać do ulubionych, zwiększając łatwość obsługi i skracając czas uzyskiwania dostępu do danych.

W ramach aplikacji można również skorzystać z funkcjonalnego portfela akcji, dostarczającego przekrojowych informacji na temat wzrostów i spadków cen posiadanych akcji, a także kalkulatora walut zapewniającego szeroki zakres możliwości. Program oferuje też wgląd w statystyki sesji oraz dane makro. Ponadto twórcy wyposażyli alikację w zaawansowany widget, pozwalający śledzić notowania z poziomu głównego menu systemu Android.

Program jest rozbudowany – jego zawartość podzielono na wiele osobnych działów, poszczególne walory zapewniają dostęp do szczegółowych informacji, wykresów i podsumowań. Nie brakuje tu też opcji edycyjnych i możliwości dzielenia się informacjami ze znajomymi.

Notowania Giełdowe GPW można pobrać z Google Play Store za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Aplikacja została udostępniona w języku polskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 1.6, zatem przetestują ją także posiadacze starszych smartfonów. Aby z niej korzystać, należy utrzymywać stałe połączenie z Internetem.

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Notowania Giełdowe GPW

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania