DobraAplikacja.pl

Android > Finanse > eXchanger

eXchanger zobacz galerię

Bezpłatna Producent: TRUSTEE.pl Interactive_Agency,
Język: PL, Rozmiar: 2,3 MB,

Obrót walutami i próba zarobienia na skupie i sprzedaży obcych pieniędzy to niezwykle ciężki i czasami bardzo ryzykowny kawałek chleba. Wiedzą o tym nie tylko wytrawni biznesmeni, śledzący ten temat od lat, ale i wiele polskich rodzin, które zaciągnęły kredyty hipoteczne np. we frankach szwajcarskich, próbując zmnijeszyć koszty pożyczki za pomocą internetowych kantorów i spędzając długie godziny na żmudnym porównywaniu kursów. W tego typu transakcjach z pewnością pomoże nam aplikacja eXchanger.

Program pozwala na szybkie porównanie kursów kilkunastu najpopularniejszych walut - wśród nich znajdziemy m. in. euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego czy funta brytyjskiego. Podane wartości odnoszą się zarówno do cen kupna jak i sprzedaży danego pieniądza oraz pokazują tendencje wzrostowe lub spadkowe w odniesieniu do dnia poprzedniego. Bardzo przydatną opcją jest możliwość szybkiego przejścia na stronę wybranego kantoru bezpośrednio z poziomu aplikacji, dzięki czemu już po chwili możemy zająć się odpowiednimi transakcjami walutowymi. Wbudowany kalkulator pozwoli obliczyć koszt wymiany na wybranej przez nas kwocie, a program automatycznie szereguje oferty w kolejności od najlepszej do najmniej opłacalnej.

Drugi z modułów zawartych w eXchanger pozwala na szybkie wzięcie kredytu w obcej walucie - do naszej decyzji należy jego wysokość, ilość rat kredytu oraz wybranie dnia jego spłaty. Program automatycznie wyświetla najbardziej korzystne oferty, prezentując kwoty oszczędzane zarówno podczas spłaty pojedynczej raty, jak i całego kredytu.

Aplikacja została udostępniona w ofercie serwisu Google Play i wymaga stałego dostępu do Internetu w trakcie jej użytkowania.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: waluty, wymiana, exchange

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania