DobraAplikacja.pl

Android > Finanse > myMoneyBook

myMoneyBook zobacz galerię

10,49 ZŁ Producent: Tiziano Cacioppolini,
Język: PL, Rozmiar: 3 MB,

myMoneyBook to aplikacja finansowa, wspierająca użytkownika w zarządzaniu wydatkami. Jej producentem jest Tiziano Cacioppolini, autor programów z serii my (m.in. myBattery, myTasks, myWeather).

myMoneyBook pozwala ustalić budżet miesięczny oraz kontrolować koszty. Umożliwia to specjalny system finansowy, stworzony w oparciu o interfejs Metro. Użytkownik dodaje do listy kolejne wydatki, przypisując je do konkretnych kategorii - podstawowych, ustalonych przez autora programu, lub utworzonych samodzielnie, z wykorzystaniem prostego edytora oraz zestawu ikonek.

Kontrolowanie budżetu ułatwiają konfigurowalne wykresy statystyczne, pozwalające przeprowadzać analizy wydatków oraz porównywać budżety z kolejnych miesięcy. Aplikacja oferuje również możliwość tworzenia kopii zapasowej i zapisywania jej na zewnętrznym dysku SkyDrive (np. w celu uzyskania dostępu do danych z poziomu innego urządzenia z systemem Windows Phone). Zestawienia miesięczne można również wyeksportować do pliku CSV, w celu zgromadzenia i przeglądania ich na komputerze osobistym.

myMoneyBook można nabyć w Windows Phone Marketplace za kwotę 10,49 zł. Przed zakupem warto jednak przetestować darmową edycję trial, pozbawioną funkcji tworzenia kopii zapasowej i pozwalającą zapisać do 10 transakcji. Aplikacja została udostępniona w języku polskim i wymaga do działania systemu Windows Phone w odsłonie 7.5 lub 8.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: finanse, kontrola, rachunki

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania