DobraAplikacja.pl

Android > Finanse > Tanie Tankowanie

Tanie Tankowanie zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Be Able To,
Język: PL, Rozmiar: 1,5 MB,

Tanie Tankowanie to banalna w obsłudze aplikacja przeznaczona dla zmotoryzowanych użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android. Program studia Be Able To dostarcza informacji o średnich cenach paliw w Polsce.

Program pomaga użytkownikowi w określeniu ceny paliwa. Robi to, prezentując aktualny średni koszt nabycia litra benzyny bezołowiowej 95- lub 98-oktanowej, oleju napędowego oraz gazu LPG, obowiązujący na stacjach paliw na terenie całego kraju.

Za sprawą aplikacji jesteśmy informowani o bieżących cenach paliwa, a także zmianach, jakie zaszły w tej kwestii na przestrzeni ostatniego tygodnia. Te ostatnie prezentowane są za pomocą czytelnych, kolorowych strzałek.

Podstawowym źródłem informacji prezentowanych w ramach aplikacji Tanie Tankowanie są raporty firmy BM REFLEX, która od 1991 roku działa w obszarach usług konsultingowych dla branży paliw oraz handlu paliwami płynnymi.

Tanie Tankowanie można pobrać z Google Play Store za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 2.2. Aby program działał prawidłowo, należy utrzymywać stałe połączenie z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Tanie Tankowanie

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania