DobraAplikacja.pl

Android > Wyścigi > Race Team Manager

Race Team Manager zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Big Bit,
Język: ENG, Rozmiar: 415 MB,

Race Team Manager to strategiczna gra sportowa, pozwalająca zostać menedżerem teamu wyścigowego. Produkcja została stworzona przez studio Big Bit, mające w swoim dorobku mobilną konwersję konsolowego Re-Volt Classic.

W Race Team Manager użytkownik wciela się w rolę menedżera drużyny, która rozpoczyna rywalizację w ramach kilku zróżnicowanych klas samochodów wyścigowych. Celem rozgrywki jest oczywiście wspięcie się na sam szczyt motoryzacyjnej drabinki oraz zdobycie tytułu najlepszego teamu wyścigowego na świecie.

Zmagania w Race Team Manager podzielono na dwa etapy. Pierwszy sprowadza się do zarządzania drużyną. Gracz ulepsza w nim posiadane pojazdy, inwestuje w mechaników oraz pracuje nad relacjami z kierowcami. Niezwykle ważne jest też pozyskiwanie sponsorów, których fundusze stanowią podstawę funkcjonowania teamu wyścigowego. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że poziom ich zadowolenia zależy przede wszystkim od realizacji ustalonych w kontrakcie założeń (np. zajęcie miejsca w czołowej trójce na koniec sezonu).

W trakcie wyścigu rola gracza nie ogranicza się wyłącznie do wydawania komend kierowcom (np. przyspiesz, jedź agresywniej, zwolnij), gdyż twórcy postarali się o zaprojektowanie interesującego systemu wyścigowego. Podczas rywalizacji gracz bierze udział w krótkich, interaktywnych wyzwaniach, polegających m.in. na wyprzedzeniu przeciwnika, odparciu ataku czy też wymianie kół w alei serwisowej. Rozgrywkę ukazano wówczas z wykorzystaniem atrakcyjnego, trójwymiarowego silnika graficznego.

Race Team Manager można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 3.0. Gra jest przeznaczona dla graczy w każdym wieku.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Race Team Manager

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania