DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Toy Defense 4: Sci-Fi

Toy Defense 4: Sci-Fi zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Melesta Games,
Język: ENG, Rozmiar: 138 MB,

Toy Defense 4: Sci-Fi to czwarta odsłona popularnej serii strategicznej. Futurystyczną produkcję z gatunku tower defense opracowało studio Melesta Games, znane również z gier Toy Monsters oraz Kingdom’s Heyday.

W Toy Defense 4: Sci-Fi gracz przejmuje dowództwo nad armią potężnego, galaktycznego imperium, które stanęło w obliczu zagłady. Zagrażają mu niezwyciężone roboty, pragnące wymazać z kart historii każdą sprzeciwiającą się im rasę. Czy graczowi uda się odeprzeć atak i uchronić mieszkańców imperium od śmierci z rąk zmechanizowanych najeźdźców?

Akcja gry toczy się na przestrzeni 72 misji, podczas których użytkownik broni swojej bazy przed kolejnymi falami przeciwników. Dokonuje tego, rozmieszczając jednostki (żołnierzy, strzelców, artylerię itd.) wzdłuż trasy, jaką poruszają się oddziały wroga. W miarę odnoszenia kolejnych sukcesów zdobywa fundusze, które przeznacza na zakup ulepszeń i rozwój armii, dzięki czemu może bez przeszkód odpierać ataki coraz bardziej wymagających rywali.

Podczas walki gracz posiłkuje się sześcioma power-upami, potrafiącymi odmienić losy bitwy. Należą do nich następujące bonusy: ekipa techniczna, atak defensywny, ręka Boga, pilne zlecenie, wskrzeszenie i zamrożenie. W miarę rozwoju sytuacji użytkownik wchodzi też w posiadanie coraz lepszej broni, pozwalającej jeszcze skutecznie odpierać ofensywę robotów. Rozgrywkę ukazano za pomocą efektownej, dwuwymiarowej szaty graficznej – bitwy rozgrywają się w wielu odmiennych sceneriach, w tym na marsie, tropikalnej planecie i w przestrzeni kosmicznej.

Toy Defense 4: Sci-Fi można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3.3. Jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Toy Defense 4: Sci-Fi

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf