DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Millie

Millie zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Forever Entertainment,
Język: ENG, Rozmiar: 70 MB,

Millie jest zręcznościową grą logiczną, rozwijającą w twórczy sposób założenia klasycznego Snake'a. Produkcja jest dziełem polskiego studia Forever Entertainment, znanego z serii Miś Uszatek i Frederic, a także udanej przygodówki Violett.
Bohaterką gry jest stonoga imieniem Millie, która od zawsze marzyła o tym, by wzbić się w przestworza. Właśnie nadarza się ku temu znakomita okazja - pobliska szkoła rozpoczyna zapisy na nowy kurs pilotażu. Czy Millie uda się dotrzeć na miejsce o czasie i zdobyć upragnione uprawnienia pilota?
Tytuł jest logiczną zręcznościówką, w której przemierzamy rozbudowane labirynty, starając się zebrać w wyznaczonym czasie jak największą liczbę świecących kulek. Wędrując przez kolejne poziomy, których jest tu w sumie 90, gracz musi mieć na uwadze, że bohaterka jest stonogą. Wyróżnia się zatem długością ciała, będącą jednocześnie źródłem wielu kłopotów.
Każdy poziom w Millie przybiera postać labiryntu, w którym długa stonoga może się z łatwością zaklinować. Niezwykle istotne jest zatem nieustanne korygowanie obranej trasy i umiejętne korzystanie ze znajdujących się tu i ówdzie pomocnych rozwiązań architektonicznych (głównie mostków oraz tuneli). Do dyspozycji gracza oddano też szereg power-upów, takich jak tymczasowe zmniejszenie długości ciała.
Urozmaiceniem dla labiryntowej rozgrywki są trzy proste, zręcznościowe mini-gry (np. wyścig lotniczy). Zarówno one, jak i właściwa zabawa ukazane zostały za pomocą atrakcyjnej, kolorowej szaty graficznej, łączącej dwuwymiarowe tła z trójwymiarowymi postaciami.
Millie można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z w wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3.3. Gra jest przeznaczona dla graczy w każdym wieku.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Millie

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania