DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Memory Owl HD

Memory Owl HD zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Magory,
Język: PL, Rozmiar: 17 MB,

Osoby poszukujące aplikacji, przy której mogą poćwiczyć pamięć, powinny zwrócić uwagę na Memory Owl HD. Jest to kolejna wersja znanej zapewne większości osób gry pamięciowej, w której musimy szukać par obrazków. Tym razem zabawa jest jednak w pewien sposób urozmaicona.
Na niewielkiej planszy znajduje się od kilku do kilkunastu odwróconych kart. Po kliknięciu elementy są przewracane na drugą stronę, ukazując na chwilę skrywany obrazek. Cel jest taki sam jak zawsze – znaleźć wszystkie pary. Problem w tym, że w Memory Owl HD musimy się śpieszyć, gdyż na dole planszy znajduje się woda, której poziom z każdą sekundą wzrasta. Jeżeli któraś karta zatonie, zabawa kończy się przegraną.
Z początku poziom trudności nie jest zbyt wygórowany, gdyż do znalezienia mamy tylko kilka par. Nie oznacza to jednak, że jest tak przez cały czas. Ilość kart wzrasta z czasem, a woda zaczyna napływać na planszę coraz szybciej. W związku z tym w późniejszych etapach rozgrywka stanowi wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale także dla starszych osób.
Aplikacja udostępniana jest za darmo i oferuje kilka rodzajów układów. Oprócz wodnych, w późniejszym czasie uzyskujemy dostęp także do poziomów zimowych oraz ziemnych. W zasadzie jedynym minusem Memory Owl HD jest prosta oprawa graficzna, która nie przykuwa uwagi na dłużej. Ma to jednak jeden plus – program ma niskie wymagania sprzętowe i powinien sprawnie działać nawet na starszych urządzeniach.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Memory Owl HD

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania