DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Lost Heroes

Lost Heroes zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Magory,
Język: PL, Rozmiar: 32 MB,

Lost Heroes to zręcznościowa gra platformowa, w której wcielamy się nie w jednego, a w aż trzech herosów. Historia opowiada o przygodzie rudowłosej dziewczyny, podstarzałego rycerza i kamiennego stwora, którzy zostali posądzeni o kradzież królewskich diamentów. W związku z tym na samym początku postaci zostają złapane i osadzone w więzieniu, a naszym zadaniem jest pomóc im się wydostać i oczyścić swoje imię.
Rozgrywka w dużej mierze przypomina inne dwuwymiarowe platformówki. Na ekranie wyświetla się wirtualny d-pad oraz kilka przycisków, które wykorzystujemy do przemieszczania się, skakania czy walki. Cechą wyróżniającą ten projekt jest możliwość dowolnego przełączania się pomiędzy wszystkimi herosami. Jest to konieczne do pokonywania kolejnych przeszkód znajdujących się na każdym poziomie. Bohaterowie posiadają bowiem unikalne zdolności - dziewczyna potrafi skakać bardzo wysoko, rycerz doskonale włada bronią, a kamienny stwór jest bardzo silny i może np. rozwalić ścianę.
Zabawa podzielona jest na szereg poziomów, w których celem jest dotarcie do wyjścia wszystkimi postaciami. Zadanie nie jest jednak łatwe, gdyż po drodze musimy pokonać rozmaitych przeciwników i poradzić sobie z wieloma zagadkami. Dodatkowo można zbierać złote monety rozmieszczone tu i tam.
Lost Heroes może się pochwalić ciekawą stylistycznie oprawą graficzną i przyjemnym udźwiękowieniem. Minusem jednak jest słaba polska wersja językowa. Twórcy nie przyłożyli się do tego elementu, przez co na ekranie często wyświetlają się zdania wyglądające jakby były tłumaczone w internetowym translatorze. Mimo wszystko nie przeszkadza to zbytnio podczas rozgrywki.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Lost Heroes

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania