DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > JellyKing: Rule The World

JellyKing: Rule The World zobacz galerię

Bezpłatna Producent: SmartStudy Games,
Język: ENG, Rozmiar: 18 MB,

JellyKing: Rule The World to dwuwymiarowa gra zręcznościowa. Produkcja została zaprojektowana przez studio SmartStudy Games, znane z Tamago Monsters Returns oraz Zombie Bubble.
W grze poznajemy zabawną historię żelka o imieniu Jelly, który ma jedno pragnienie – zostać Królem Żelków. W tym celu przemierza rozmaite krainy (śnieżną, pustynną, ognistą, morską itd.), podzielone na kilkaset niewielkich poziomów, których cechą wspólną jest fakt, że mieszczą się w całości na ekranie smartfona lub tabletu.
Celem zabawy w JellyKing: Rule The World jest dotarcie na danej planszy do wszystkich klejnotów oznaczonych gwiazdką. Nie jest to oczywiście zadanie łatwe – utrudnia je systematycznie rosnące skomplikowanie map, a także znajdujący się na planszy przeciwnicy (np. kolczaste stwory, dynie blokujące przejścia czy skaczące tu i ówdzie ogniki).
Pewne problemy może również sprawiać system sterowania. Z jednej strony jest on niezwykle prosty – kontrola ogranicza się do przemieszczania żelka w lewą lub prawą stronę ekranu. Z drugiej jednak, sterowanie bohaterem utrudnia jego żelkowa natura oraz fakt, że porusza się skokowo. W efekcie gracz musi skrupulatnie planować niemal każdy ruch, gdyż o porażkę tu nietrudno.
Na wielu poziomach znaleźć można laboratoryjne kolby stożkowe wypełnione różnokolorowymi płynami. Nadają one żelkowi różnorakie specjalne umiejętności – np. po spożyciu niebieskiego eliksiru nabywa on umiejętności wojownika ninja i potrafi wykonywać dodatkowe skoki, gdy znajduje się w powietrzu. W efekcie gra nabiera cech charakterystycznych dla produkcji logicznych, wymuszając na graczu taktyczne podejście.
JellyKing: Rule The World można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3. Gra jest przeznaczona dla graczy powyżej 12 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: JellyKing: Rule The World

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania