DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > I Hate Fish

I Hate Fish zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Fingersoft,
Język: ENG, Rozmiar: 36 MB,

I Hate Fish to zręcznościowa side-scrollowana strzelanka 2D, w której wcielamy się w dżdżownicę podróżującą specjalnym okrętem podwodnym w rzece pełnej niebezpiecznych ryb. Tytuł można pobrać na urządzenie za darmo i bawić się nim bez ponoszenia żadnych kosztów. Jeżeli jednak chcemy w szybszym czasie uzyskać dostęp do silniejszych broni, to możemy zainwestować pieniądze w wirtualne złoto, za które nabędziemy lepsze uzbrojenie.
Gameplay sprowadza się praktycznie tylko do trzech rzeczy – sterowania pojazdem, który potrafi się wznosić w górę, opadać w dół i przyśpieszać (wystarczy stuknąć palcem w odpowiednią ikonę wyświetlaną na ekranie). Ponadto należy zwracać uwagę na wskaźnik tlenu, bo gdy będzie on zbliżał się do końca, trzeba wynurzyć się na chwilę na powierzchnię. Strzelanie natomiast odbywa się samoczynnie, więc wystarczy nakierować postać w stronę nadpływającego przeciwnika, by bohater sam się go pozbył.
Mimo bardzo prostego gameplayu, gra jest całkiem wymagająca, zwłaszcza na późniejszych etapach, na których należy wykazać się nie lada zręcznością podczas omijania podwodnych przeszkód i unikania ataków licznych wrogów. Celem na każdym poziomie jest dotarcie cało do jego końca, przy czym warto także zbierać po drodze monety, przydające się do robienia zakupów (nowe bronie i inne power-upy).
Oprawa graficzna I Hate Fish trzyma wysoki poziom w porównaniu do innych dwuwymiarowych produkcji, głównie przez zabawny styl, którym posłużyli się deweloperzy. Jedynym poważnym minusem produkcji jest monotonne środowisko, które po czasie zaczyna się nudzić.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: I Hate Fish

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania