DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > HOOK

HOOK zobacz galerię

3 ZŁ Producent: Rainbow Train,
Język: ENG, Rozmiar: 20 MB,

Chyba nie ma odpowiedniejszej platformy dla gier logicznych od urządzeń mobilnych - z czego zresztą doskonale zdają sobie sprawę deweloperzy tworzący kolejne ambitne produkcje, których celem jest poruszenie mózgownicy pochłoniętego zabawą odbiorcy. Do zacnego grona takich projektów, jak Monument Valley, Back to Bed, Kiwanuka czy niedawne Hitman GO, dołącza enigmatyczny HOOK, którego struktura jest równie minimalistyczna, co wciągająca i wymagająca spostrzegawczości.
Aplikację stworzyło niewielkie studio deweloperskie Rainbow Train, mające na swym koncie dwa projekty - HOOK oraz oO. Pomimo braku większego doświadczenia, potrafili oni stworzyć wyjątkowo prostą produkcję, idealną zarówno na krótkie postoje w kolejce, wartę na przystanku autobusowym czy dłużące się wykłady na uczelni.
HOOK jest innowacyjną grą logiczną, w której zadaniem grającego jest usunięcie z ekranu wszystkich "haczyków" wystających z porozrzucanych po planszy guzików. Po naciśnięciu guzika, wychodzący z niego haczyk wraca po z góry określonym torze, by na końcu całkowicie zniknąć z pola widzenia. Sęk w tym, że każda linka zwieńczona haczykiem posiada swój indywidualny kształt, który przy istnym tłoku na ekranie może nam srogo napsuć krwi, zahaczając o pobliskie obiekty i restartując poziom. Należy więc wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością odpowiedniego planowania, wybierając kolejność przyciskanych guziczków. Początkowo łatwe zadanie z czasem zmienia się w naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, nawet dla graczy szczycących się sokolim wzrokiem.
Gra w języku angielskim dostępna jest za drobną opłatą na system Android, począwszy od wersji 2.3. Ponieważ rozgrywka nie jest wzbogacona o nieodpowiednie treści dla nieletnich, mogą się nią bawić nawet odbiorcy od lat 4.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: HOOK

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania