DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Food Battle The Game

Food Battle The Game zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Defy Media,
Język: ENG, Rozmiar: 73 MB,

Smosh, szalony duet komików udzielający się na YouTube, to nie tylko pokręceni internetowi performerzy, lecz również zatwardziali fani gier wideo, którzy niejednokrotnie nawiązują do interaktywnego medium w swoich audiowizualnych projektach. Ich miłość do gier jest na tyle zaawansowana, że doprowadziła w końcu do powstania oficjalnej gry mobilnej, bazującej na jednym z odcinków youtube'owego show. Oto Food Battle The Game!
Projekt stworzyło studio deweloperskie Defy Media, które współpracowało wcześniej ze Smosh przy okazji ich aplikacji Smosh - The Official App, choć do jego osiągnięć należą jeszcze między innymi programy GameTrailers czy Damn You Autocorrect. Food Battle jest jednak produkcją o wiele bardziej skomplikowaną i złożoną od poprzednich dokonań studia, zatem tym bardziej należy docenić wyjątkową jakość finalnego produktu, urzekającego zarówno w oprawie audiowizualnej, jak i samej rozgrywce, która wciąga na długo.
W grze wcielamy się w Anthony'ego, jednego z dwóch założycieli Smosh, którego misją jest powstrzymanie inwazji zabójczych pączków oraz innych równie niebezpiecznych słodyczy, atakujących bezbronne miasteczko Tickputt. Wykorzystując pokaźny wachlarz rozmaitych i modyfikowalnych broni, spalamy groźne kalorie, wysyłając je z powrotem do piekielnych czeluści. Na deser pozostają także dziesiątki mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek, które umilą nam czas pomiędzy eksploracją zróżnicowanych lokacji, a pojedynkami z demonicznymi słodkościami. Różnego rodzaju ulepszenia naszej postaci, a także dodatkowe skórki, można nabyć za wirtualną walutę w grze lub wykorzystując system mikropłatności.
Aplikację w języku angielskim możemy pobrać w darmowej wersji na urządzenia działające na systemach Android w odsłonie 4.0 lub nowszej. Tytuł przeznaczony jest dla odbiorców powyżej 12 roku życia. Do zabawy potrzebne jest stałe połączenie internetowe.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Food Battle The Game

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania