DobraAplikacja.pl

Android > Wyścigi > Death Racing 2 Desert

Death Racing 2 Desert zobacz galerię

Bezpłatna Producent: FT Games,
Język: ENG, Rozmiar: 20 MB,

Po ciepłym przyjęciu gry wyścigowej Death Racing od LomoGame, polegającej, wbrew tytułowi, na uczestnictwie w karkołomnych, acz bezpiecznych wyścigach z czasem, pokrewne studio FT Games postanowiło kontynuować cykl, wypuszczając równie intrygującą aplikację mobilną, Death Racing 2 Desert.
Odpowiedzialne za grę FT Games posiada w swojej urozmaiconej bibliotece tytułów takie projekty, jak Zombie World War, Light Shadow Racing Online czy Dragon Warcraft. Rozstrzał gatunkowy jest całkiem duży, jednak świadczy to tylko o ambicjach dewelopera, przykładającego się do każdego swojego interaktywnego projektu. Nie inaczej jest z Death Racing 2 Desert, które do sprawdzonego rdzenia szybkiej i wściekłej rozgrywki dorzuca kilka innowacyjnych rozwiązań.
Podstawą zabawy jest pędzenie przed siebie w rozmaitych, modyfikowalnych wozach, które odblokowujemy wraz z postępami w grze lub wykorzystując opcję mikropłatności (za prawdziwe pieniądze dokupimy także liczne modyfikacje naszych pojazdów). Na drodze trzeba naturalnie uważać na wszelkiej maści przeszkody oraz inne auta, które wymijamy, przechylając na boki nasze urządzenie mobilne.
Pierwszym usprawnieniem, które rzuca się w oczy tuż po odpaleniu aplikacji, jest opcja wyboru widoku w trakcie wyścigu. Od teraz możemy wybrać albo klasyczny widok z lotu ptaka, albo też kamerę trzecioosobową, znaną z takich kultowych produkcji, jak Need for Speed. Dzięki temu wielokrotne podchodzenie do danego etapu nie powinno nam się zbyt szybko znudzić. Co więcej, pojawiała się także możliwość polowania na samochody przeciwników, którzy za nic mają sobie przestrzeganie przepisów - włączamy koguta na dachu i ruszamy w pogoń za niegodziwcem.
Program możemy pobrać za darmo w języku angielskim na sprzęt działający na systemie Android, w odsłonie od numerka 2.2. Za kierownicą usiąść mogą już użytkownicy od 4 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Death Racing 2 Desert

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania