DobraAplikacja.pl

Android > Wyścigi > Death Racing

Death Racing zobacz galerię

Bezpłatna Producent: LomoGame,
Język: ENG, Rozmiar: 13 MB,

Zapach palonej gumy, krzepiący wiatr we włosach i zew przygód na horyzoncie - to się dopiero nazywa zabawa! Wyścigowa produkcja studia LomoGame, Death Racing potrafi zapewnić podobne wrażenia, dostępne - całkiem dosłownie - na wyciągnięcie ręki. Zatem zapnij pasy, nastaw ulubioną stację radiową i wciśnij pedał gazu. Droga czeka na zdobycie!
Death Racing jest póki co jedynym projektem powstałym w studiu deweloperskim LomoGame. Wbrew groźnej nazwie, śmierci raczej w niej nie uświadczymy, dzięki czemu aplikacją mogą cieszyć się nawet najmłodsi fani szybkiej jazdy. Głównym celem zabawy jest pędzenie przed siebie po rozmaitych lokacjach i różnorodnych nawierzchniach, zbieranie monet i unikanie niebezpiecznych kolizji z innymi uczestnikami ruchu, które kończą się dla nas wyświetleniem napisu "Game Over".
Sterowanie pojazdem jest proste i całkiem intuicyjnie, a polega na przechylaniu na boki wyposażonego w żyroskop urządzenia mobilnego, na którym odpaliliśmy aplikację. Bez sokolego oka i małpiej zręczności w tym wypadku się nie obejdzie. Do dyspozycji oddano nam wiele modyfikowanych samochodów, wyposażonych w unikalne umiejętności specjalne. Wśród bonusów znalazły się między innymi pola siłowe, magnesy czy dodatkowe życia, dzięki którym przetrwanie karkołomnego wyścigu z czasem okaże się nieco łatwiejsze. Usprawnienia naszych pojazdów, dodatkowe modyfikacje techniczne, nowe światy oraz trasy odblokujemy dzięki wirtualnym momentom, które powinniśmy zbierać w trakcie przejażdżki.
Death Racing od LomoGame dostępne jest w języku angielskim, całkowicie za darmo, na urządzenia mobilne działające na systemach Android od odsłony 3.0 wzwyż. Ze względu na brak nieodpowiednich treści, w wyścigu mogą brać udział nawet gracze od 4 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Death Racing

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania