DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Cavemania

Cavemania zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Yodo1 Games,
Język: ENG, Rozmiar: 50 MB,

Cavemania jest dwuwymiarową grą logiczną typu match-3, wzbogaconą o cechy charakterystyczne dla turowych gier bitewnych i strategii. Produkcja, osadzona w klimatach prehistorycznych, została wyprodukowana przez studio Yodo1 Games, znane ze znakomitego Crossy Road oraz OMG: TD!.
W Cavemania wcielamy się w wodza, który pragnie przywrócić swojemu plemieniu dawną świetność. Osiągnięcie sukcesu zależy nie tylko od zgromadzenia odpowiedniej ilości niezbędnych do przeżycia surowców, ale też pokonania szeregu prehistorycznych wrogów, zagrażających życiu współplemieńców. Gracz dokonuje tego na przestrzeni ponad 100 poziomów, stawiających przed nim różnorakie wyzwania (np. pokonanie wroga, pozyskanie surowców).
Produkcja wykorzystuje mechanikę match-3, którą wzbogacono o rozwiązania znane z turowych gier strategicznych. Podstawą rozgrywki jest łączenie ze sobą obiektów symbolizujących poszczególne surowce (m.in. pożywienie, drewno, kamień, złoto). Gracz uzupełnia w ten sposób zapasy, z wykorzystaniem których rozbudowuje osadę. Konstrukcje nie pełnią jedynie roli dekoracji – dla przykładu, Spichlerz i Kamieniołom zwiększają prędkość gromadzenia surowców, natomiast Świątynia pozwala wyposażyć wojaków w supermoce.
Poza tym użytkownik zarządza plemiennym oddziałem żołnierzy, których wysyła w bój i ulepsza w miarę odnoszenia kolejnych sukcesów. W momencie rozpoczęcia wyzwania wybrane jednostki trafiają na planszę i walczą w systemie turowym ze znajdującymi się na niej przeciwnikami (dinozaurami, szczurami, przedstawicielami innych plemion itp.). Zaliczając misje i rozbudowując osadę, gracz odblokowuje dostęp do ulepszeń oraz specjalnych umiejętności, przydatnych zarówno w walce, jak i gromadzeniu surowców.
Cavemania można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3. Gra jest przeznaczona dla osób powyżej 7 roku życia i wymaga utrzymywania stałego połączenia z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Cavemania

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania