DobraAplikacja.pl

Android > Rekreacyjne > Bloons Monkey City

Bloons Monkey City zobacz galerię

Bezpłatna Producent: ninja kiwi,
Język: ENG, Rozmiar: 40 MB,

Bloons Monkey City to kolejna produkcja studia ninja kiwi znanego z takich gier, jak SAS: Zombie Assault i Battle for the Galaxy. Tym razem mamy do czynienia z produkcją łączącą w jedno strategię ekonomiczną z zabawą z gatunku tower defense.
Gracze wcielają się we władcę małp, które zamieszkują krainę pełną balonów. Te stosunkowo niegroźne zabawki utrudniają jednak zwierzakom życie, a przede wszystkim hamują rozwój niewielkiego miasteczka. Naszym najważniejszym celem jest ekspansja małpiego imperium, po drodze musimy jednak wykonać wiele mniejszych zadań.
Podstawowe misje polegają na przejmowaniu terenów. W tym celu stukamy palcem w pole znajdujące się blisko miasta i zostajemy przeniesieni na specjalną arenę ze ścieżką. Po drodze tej przemieszczają się balony, a naszym zadaniem jest rozstawianie wzdłuż trasy małpich wojowników, strzelających do wszystkich wrogów. Walka to jednak tylko początek, gdyż po zdobyciu terenu należy go zagospodarować.
Na nowo pozyskanym miejscu możemy wybudować rozmaite budynki, dzięki którym będziemy zarabiać pieniądze, albo w których wytrenujemy silniejszych wojowników, przydających się w późniejszych starciach z potężniejszymi balonami. Element ekonomiczny opiera się na zasadach znanych z innych tego typu gier, więc trenowanie żołnierzy to nie wszystko, gdyż trzeba im zapewnić lokale mieszkalne, pożywienie itd. Dodatkowo proces wytwarzania rzeczy zajmuje trochę czasu, ale można go przyśpieszyć, wykorzystując specjalne kryształy.
Z kamieniami związany jest system mikropłatności. Rozgrywka oczywiście jest darmowa i cierpliwe osoby nie muszą wydawać na zabawę ani grosza, jednak w razie potrzeby za prawdziwe pieniądze da się kupić wspomniane kryształy oraz wirtualne złoto.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Bloons Monkey City

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania