DobraAplikacja.pl

Android > Łamigłówki > Block Amok

Block Amok zobacz galerię

Bezpłatna Producent: PlayScape,
Język: ENG, Rozmiar: 35 MB,

Block Amok jest trójwymiarową grą logiczną, w której na pierwszy plan wysuwa się niczym nieskrępowana destrukcja. Wybuchową produkcję przygotowało studio PlayScape, znane z serii Ninja Chicken i Bouncy Bill, a także klasycznego Pegland Deluxe.
Akcja gry toczy się na pastwisku otoczonym trakcją kolejową. W jego centralnym miejscu co i rusz pojawiają się drewniano-metalowe konstrukcje, które tylko czekają na zburzenie. Destrukcji losowo generowanych struktur dokonuje pewna rozrywkowa owca, krążąca wokół całej lokacji w swojej małej drezynie wyposażonej w pokaźnych rozmiarów armatę.
Rozgrywka w Block Amok sprowadza się do wyburzania konstrukcji. Aby poziom został zaliczony, użytkownik musi zniszczyć wygenerowaną strukturę w wyznaczonym przez grę stopniu. Zadanie utrudnia fakt, że liczba pocisków jest mocno ograniczona. Niezwykle istotne jest zatem krążenie wokół konstrukcji w poszukiwaniu jej najsłabszych punktów. Z pomocą przychodzą także skrzynie wypełnione dynamitem oraz pasące się krowy (trafione pędzą przed siebie, niszcząc wszystko, co stanie im na drodze).
W miarę odnoszenia kolejnych sukcesów gracz odblokowuje nowych bohaterów oraz pojazdy wyposażone w odmienne uzbrojenie (m.in. czołg z podwójnym działem, pociąg z Gatling Gunem oraz samochód sportowy z potężną armatą). Grę wyróżnia również fakt, że gracz obserwuje akcję w trybie pierwszoosobowym. Z jednej strony ułatwia to celowanie, a z drugiej utrudnia dostrzeżenie słabych punktów niszczonych konstrukcji. W efekcie każdy strzał trzeba skrupulatnie przemyśleć.
Block Amok można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami i mikropłatnościami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3. Gra jest przeznaczona dla osób powyżej 7 roku życia i wymaga utrzymywania stałego połączenia z Internetem.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Block Amok

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania