DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Best Park in the Universe

Best Park in the Universe zobacz galerię

10 ZŁ Producent: Cartoon Network,
Język: ENG, Rozmiar: 376 MB,

Mama zawsze powtarzała - nie rozmawia się z obcymi. Niestety, nie posłuchanie jej rad może skończyć wyjątkowo przykrymi konsekwencjami. Tak właśnie stało się z Rigbym i Mordecaiem, którzy wdali się w szemrane interesy z pewnym podejrzanie wyglądającym przybyszem, oferującym pomoc przy budowie "najlepszego parku we wszechświecie". Sęk w tym, że nasi naiwni protagoniści swoją zgodą podpisali na siebie wyrok i wylądowali… w odległej przestrzeni kosmicznej. To się nazywa niefart.
Opracowaniem mobilnego tytułu Best Park in the Universe zajęło się studio Cartoon Network, mające w swoim rozbudowanym portfolio takie produkcje, jak Calling All Mixels, Copa Toon czy Card Wars - Adventure Time. Były już gry akcji, strategie, karcianki i gry sportowe, przyszła zatem pora na ociekającą kreskówkowym testosteronem chodzoną bijatykę z udziałem bohaterów Zwyczajnego Serialu.
Wchodząc w buty Mordecaia, Rigby'ego, Popsa i Muscle Mana, będziemy przemierzać zróżnicowane miejscówki - zarówno te ziemskie, jak i totalnie kosmiczne - w poszukiwaniu niegodziwych zadków do skopania. Na ponad 20 etapach będziemy bić, kopać i wyprowadzać unikalne kombosy, jednocześnie zbierając punkty doświadczenia i rozwijając naszych wojowników.
Chodzone bijatyki mają zazwyczaj to do siebie, że tryskająca w nich krew i realistyczna przemoc od razu skreślają grę w oczach rodziców młodszych graczy. Na szczęście w tym przypadku tytuł Cartoon Network wyróżnia się umownością i przerysowaniem, a także brakiem krwi, dzięki czemu aplikacja zalecana jest już odbiorcom od 9 roku życia.
Best Park in the Universe w języku angielskim jest dostępny do pobrania za drobną opłatą. Aby cieszyć się zabawą, należy posiadać urządzenie działające na systemie Android w wersji 4.0 lub nowszej.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Best Park in the Universe

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf