DobraAplikacja.pl

Android > Styl życia i zdrowie > Gimmy

Gimmy zobacz galerię

Bezpłatna Producent: gimmy.pl,
Język: PL, Rozmiar: 6 MB,

Gimmy tablica ofert sprzedaży to aplikacja pozwalająca na sprzedawanie i kupowanie rozmaitych przedmiotów. Jej najciekawszą funkcją jest możliwość dokładnego sprecyzowania z jakiego miejsca w Polsce chcemy dokonać transakcji. Program udostępniany jest całkowicie za darmo.
Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, jesteśmy proszeni o określenie miasta w którym chcemy dokonywać zakupów. Gimmy może to zrobić samodzielnie, o ile włączymy GPS. Po ustaleniu lokacji, przechodzimy do następnych czynności, czyli albo do kupowania.
Tytuł umożliwia przeglądanie przedmiotów podzielonych na rozmaite kategorie – od książek, przez elektronikę i ubrania, po produkty dla dzieci i miłośników motoryzacji. Po wejściu na kartę danego przedmiotu, wyświetla nam się sprzedający, cena i dodatkowe informacje. W razie potrzeby można także zadać pytanie właścicielowi produktu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu wystawić niepotrzebny gadżet na sprzedaż.
Gimmy tablica ofert sprzedaży działa więc na podobnych zasadach, co popularne Allegro, jednak w tym przypadku oferty skierowane są do mieszkańców konkretnego, wybranego przez użytkowników miasta. Oprócz tego, aplikacja dedykowana jest bardziej osobom, które chcą się pozbyć używanych rzeczy.
Program jest bardzo prosty w obsłudze, a minimalistyczny wygląd, opierający się praktycznie tylko na wyświetlaniu zdjęć przedmiotów, nie wprowadza niepotrzebnego zamieszania i pozwala na płynne działanie na większości urządzeń mobilnych.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Gimmy

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania