DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Buff Knight!

Buff Knight! zobacz galerię

7 ZŁ Producent: Buffstudio,
Język: ENG, Rozmiar: 20 MB,

Buff Knight! jest dwuwymiarową, zręcznościową grą RPG z elementami popularnych runnerów. Produkcję zaprojektowało Buffstudio, mające w dorobku Danger UFO, Evens – I’m not 2048 oraz Danger Sum – Survival and Blitz.
W Królestwie Buff nie dzieje się dobrze. Krainę po raz kolejny nawiedził Czerwony Smok, który ze wsparciem armii sługusów ma zamiar podbić świat i zostać jego jedynym władcą. Realizację swych planów rozpoczyna od porwania Księżniczki, będącej wybranką tytułowego rycerza, który bez zbędnego zwlekania postanawia odbić ukochaną i pobić arcywroga.
Gra jest zręcznościowym RPG, przywodzącym na myśl popularne runnery (np. Jetpack Joyride). Główny bohater porusza się tu automatycznie w prawą stronę ekranu (w jednej z trzech prędkości do wyboru), a rola gracza sprowadza się do wyprowadzania fizycznych bądź magicznych ataków. W momencie śmierci gracz uzyskuje możliwość zakupu lepszego ekwipunku, a także rozwinięcia umiejętności, jakimi dysponuje główny bohater.
Zabawę można toczyć w dwóch trybach: fabularnym, w którym bierze się udział w kolejnych etapach starcia z Czerwonym Smokiem, a także nieskończonym, gdzie celem jest pokonanie jak największego dystansu i zdobycie jak największej ilości punktów. Wszystko to zaserwowano w atrakcyjnej, dwuwymiarowej szacie graficznej, utrzymanej w stylu retro.
Buff Knight! można nabyć w Google Play za kwotę ok. 7 złotych lub pobrać w wersji darmowej z wewnętrznymi reklamami i ograniczoną prędkością poruszania się bohatera. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3. Gra jest przeznaczona dla graczy powyżej 7 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Buff Knight!

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

« »

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania