DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Size DOES Matter

Size DOES Matter zobacz galerię

5 ZŁ Producent: Channel 4 Television Corporation,
Język: ENG, Rozmiar: 45 MB,

Size DOES Matter to muzyczna zręcznościówka, polegająca na pokonywaniu skomplikowanych torów przeszkód. Produkcję opracowało studio Channel 4 Television Corporation, znane z gier Super Sight, Uplifted oraz Linkem.

W Size DOES Matter gracz przedziera się w rytm muzyki przez geometryczne, losowo generowane tory przeszkód, składające się z szerszych i węższych przesmyków. Dokonuje tego, kontrolując klocek złożony z kwadratowych członów. Kolejne bramki rozmieszczone na różnej wysokości pokonuje, modyfikując ułożenie i rozmiar klocka (jego kształt zmienia się dynamicznie wraz z odnoszeniem kolejnych sukcesów).

Bardzo ważną rolę w Size DOES Matter odgrywa ścieżka dźwiękowa, w rytm której toczy się cała zabawa. W skład soundtracku wchodzą utwory artystów grających muzykę elektroniczną, w tym Savant, Chipzel (znany ze skomponowania muzyki do Super Hexagon), Rymdreglage, Philter, Eirik Suhrke (autor ścieżki dźwiękowej do Ridiculous Fishing, Super Crate Box, Spelunky), Jonas Eide oraz Cristian Voicu.

Nie tylko warstwa audio robi w przypadku Size DOES Matter duże wrażenie. Podobnie jest z grafiką utrzymaną w neonowej kolorystyce, stylizowaną na styl retro. Jedynym problemem wydaje się być sterowanie – początkowo opanowanie klocka potrafi sprawić wiele problemów, ale już po kilku próbach gracz zaczyna rozumieć mechanikę i osiąga coraz lepsze wyniki punktowe.

Size DOES Matter można nabyć w Google Play za kwotę ok. 5 zł. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3.3. Gra jest przeznaczona dla osób w każdym wieku.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Size DOES Matter

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania