DobraAplikacja.pl

Android > Zręcznościowe > Groundskeeper2

Groundskeeper2 zobacz galerię

8 ZŁ Producent: OrangePixel,
Język: ENG, Rozmiar: 9.8 MB,

Groundskeeper2 to dynamiczna gra akcji, w której gracz walczy o przetrwanie podczas najazdu hord kosmicznych najeźdźców. Produkcję opracowało studio OrangePixel, znane z takich mobilnych hitów, jak Meganoid, Super Drill Panic oraz Stardash.

Groundskeeper2 rzuca gracza w sam środek wojny, jaką ludzkość toczy z kosmiczną rasą super-robotów. Celem rozgrywki jest anihilacja najeźdźców i kolekcjonowanie wypadających z nich trybów, wykonanych z tajemniczego stopu metalu. Dzięki niezwykłej substancji gracz uzyskuje dostęp do coraz lepszych typów broni (karabinów maszynowych, dział laserowych, wyrzutni rakiet i miotaczy plazmy) i bardziej wydajnego ekwipunku (np. tarcz ochronnych), umożliwiającego przetrwanie na placu boju przez coraz dłuższy czas.

Zmagania toczą się na niewielkich arenach, mieszczących się w całości na ekranie. Gracz, wcielający się w osamotnionego żołnierza, walczy z setkami przeciwników, wśród których znajdują się zarówno szeregowi żołnierzy, jak i potężne, zmechanizowane bestie, zajmujące dużą część wyświetlacza. Roboty robią też użytek z ataków specjalnych, w rodzaju nalotu czy wielkiego wiertła, nacierającego od góry ekranu na powierzchnię planety.

W miarę rozwoju sytuacji gracz odblokowuje kolejne areny, pomiędzy którymi przemieszcza się za pomocą portali. Żadna śmierć nie idzie tu na marne – naukowcy opracowują nowe technologie militarne i z każdym kolejnym podejściem bohater jest coraz potężniejszy. Obrazu całości dopełnia atrakcyjna, pikselartowa szata graficzna.

Groundskeeper2 można nabyć w Google Play za kwotę ok. 8 zł. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.1. Mogą w nią zagrać osoby powyżej 7 roku życia.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Groundskeeper2

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania