DobraAplikacja.pl

Android > Narzędzia > Voice Recorder

Voice Recorder zobacz galerię

Bezpłatna Producent: Korrisoft,
Język: ENG, Rozmiar: 4 MB,

Voice Recorder zamienia smartfona lub tablet z systemem Android w profesjonalny dyktafon. Aplikację przygotowała francuska firma Korrisoft, mająca w dorobku programy Mega Voice Changer, Best Ringtone Maker oraz grę Pirates Challenge.
Aplikacja zapewnia dostęp do wielu przydatnych funkcji, umożliwiających dostosowanie jej do oczekiwań użytkownika. Pozwala ustalić jeden z czterech poziomów jakości dźwięku (dwa z nich dostępne wyłącznie w ramach płatnej wersji PRO), oferuje automatyczną kalibrację mikrofonu, wycisza odgłosy tła, a także wzmacnia właściwą ścieżkę nagraniową w przypadku korzystania z programu w kiepskich warunkach. Większość funkcji można aktywować lub wyłączyć wedle własnego uznania.
W trakcie nagrania użytkownik może w dowolnym momencie wstrzymać proces, a następnie kontynuować raz rozpoczętą sesję, kiedy tylko przyjdzie na to właściwy czas. Program został też wyposażony w prosty w budowie odtwarzacz, umożliwiający natychmiastowe sprawdzenie jakości nagrania. Z jego poziomu można też spokojnie zarządzać nagraniami, usuwając te niepotrzebne, kopiując, przenosząc bądź zmieniając im nazwy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby podzielić się plikami ze znajomymi, np. za pośrednictwem emaila bądź zewnętrznych serwerów typu cloud (np. DropBox, Gdrive).
Voice Recorder można pobrać z Google Play Store za darmo, z wewnętrznymi reklamami, a następnie rozbudować do płatnej wersji PRO (kosztującej około 6 złotych i oferującej m.in. dwa dodatkowe poziomy jakości nagrywanego dźwięku). Aplikacja jest dostępna w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w odsłonie co najmniej 4.0.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: Voice Recorder

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

więcej tego producenta

Poleć nam aplikację do opisania