DobraAplikacja.pl

Android > Fotografia > TouchRetouch

TouchRetouch zobacz galerię

3 ZŁ Producent: ADVA Soft,
Język: ENG, Rozmiar: 5 MB,

Często podczas robienia zdjęcia w kadrze nieoczekiwanie pojawia się niepotrzebny element lub przechodzień. Nierzadko też podczas przeglądania fotek zauważamy rzeczy, które wcześniej nam umknęły. Jeżeli szukasz aplikacji, która pomoże Ci pozbyć się takich "niechcianych gości" to TouchRetouch doskonale spełni Twoje oczekiwania.

Program został stworzony tylko w jednym celu – usuwania niepotrzebnych rzeczy ze zdjęć. W związku z tym ilość opcji edycji jest mocno ograniczona, ale przez to aplikacja zyskuje na intuicyjności obsługi i szybkości działania. Wystarczy załadować wybrany plik, ewentualnie zrobić nowe zdjęcie przy użyciu aparatu urządzenia, zaznaczyć niechciany fragment i kliknąć przycisk start, by obraz został automatycznie poprawiony.

TouchRetouch działa bardzo szybko i umożliwia dokładne określanie poszczególnych fragmentów zdjęcia. Do ich zaznaczania można wykorzystać tak zwane lasso oraz pędzel. Czasami po „wycięciu” felernego elementu, fragment zdjęcia ulega delikatnemu zniekształceniu, jednak w przypadku niewielkich powierzchni są to praktycznie niezauważalne zmiany. Dodatkowo, jeżeli np. jest to kawałek trawy, to można skopiować w to miejsce część podłoża z niezmodyfikowanego fragmentu obrazka.

Aplikacja przydaje się w przypadku konieczności natychmiastowej obróbki zdjęcia, np. jeżeli chcemy opublikować je w wybranym serwisie społecznościowym, ale nie mamy czasu wrócić do domu, by zmodyfikować je w bardziej zaawansowanym programie. Dodatkowym plusem jest stosunkowo niska cena.
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: TouchRetouch

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania