DobraAplikacja.pl

Android > Narzędzia > TeamViewer

TeamViewer zobacz galerię

Bezpłatna Producent: TeamViewer,
Język: PL, Rozmiar: zależy od urządzenia,

Wśród aplikacji mobilnych znajduje się wiele programów użytkowych, współpracujących bezpośrednio z komputerami osobistymi. Jednym z nich jest TeamViewer, pozwalający na zdalne sterowanie PC-tem przez Internet.

Aplikacja umożliwia przeglądanie zasobów wybranego komputera, przesyłanie plików, a nawet „normalne” korzystanie z urządzenia. Oznacza to, że w razie konieczności można zdalnie zamknąć lub włączyć odpowiedni program, napisać notatkę w dowolnym edytorze tekstowym zainstalowanym na PC-cie czy też przeskanować plik antywirusem. Krótko pisząc, da się zrobić niemal wszystko, zupełnie jakby się siedziało w danej chwili przy monitorze.

Niestety w praktyce nie działa to tak pięknie, jak brzmi w teorii. Aplikacja radzi sobie w miarę sprawnie z wykonywaniem poszczególnych czynności, jednak wszystko odbywa się z lekkim opóźnieniem. Pisanie na dotykowym ekranie tabletu bądź smartfona nie może się równać z pracą przy prawdziwej klawiaturze, a wykonywanie bardziej skomplikowanych czynności trwa dużo dłużej, niż w normalnym przypadku. Mimo wszystko w razie nagłej potrzeby aplikacja może okazać się bardzo przydatna.

TeamViewer w wersji na urządzenia mobilne udostępniany jest za darmo, jednak tylko do użytku niekomercyjnego. Firmy chcące korzystać z rozwiązań oferowanych przez program, muszą wykupić licencję (od 109 zł / miesiąc).
oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Tagi: TeamViewer

pobierz aplikację

Wyslij link emailem:

Przepisz kod z obrazka:

lub

Zeskanuj kod QR:

kod QR

W jaki sposób działają kody QR

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

szczęśliwy traf

podobne aplikacje na Android

Poleć nam aplikację do opisania